TVsporten.dk TVsporten.dk

Premier League

  • 22 tors
  • 23 i dag
  • 24 lør
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tirs
  • 28 ons
  • 29 tors
  • 30 fre
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tirs

BET 365 STREAM i TV og Live Stream

22 apr

i går, torsdag

16:00

Tondela – Cd Nacional Madeira

2-1

Primeira Liga · Bet365 2.05 | 3.40 | 3.70 Bet365

18:00
18:00

Kasimpasa – İstanbul Başakşehir

0-1

Tyrkisk Super Lig · Bet365 3.10 | 3.30 | 2.30 Bet365

18:30
20:00
22:00

FC Porto – Vitoria Guimaraes

1-0

Primeira Liga · Bet365 1.30 | 5.50 | 9.50 Bet365

23 apr

i dag, fredag

01:30

Sporting Kansas City – Orlando City SC

Major League Soccer · Bet365 1.83 | 4.00 | 3.75 Bet365

24 apr

i morgen, lørdag

15:00
19:00
19:30
20:00
21:00
21:30
00:00
02:00
02:00

New England Revolution – Washington Dc United

Major League Soccer · Bet365 1.53 | 4.00 | 6.00 Bet365

02:00
03:00

Colorado Rapids – Austin FC

Major League Soccer

04:30
25 apr

søndag

12:30
15:00

İstanbul Başakşehir – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig · Bet365 2.45 | 3.30 | 2.80 Bet365

16:00
18:30
21:00

Sporting Braga – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga · Bet365 2.60 | 3.00 | 2.90 Bet365

23:30

Los Angeles Galaxy – New York Red Bulls

Major League Soccer · Bet365 2.15 | 3.40 | 3.20 Bet365

26 apr

mandag

27 apr

tirsdag

15:00

F Karagümrük – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

19:30

Hatayspor – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

22:45

Sporting Farense – Portimonense Sc

Primeira Liga · Bet365 2.30 | 3.10 | 3.25 Bet365

28 apr

onsdag

15:00

Kayserispor – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Göztepe – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

19:30

Rizespor – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

19:30

Galatasaray – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

29 apr

torsdag

15:00

Sivasspor – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Erzurumspor – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

19:30

Ankaragücü – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

19:30

Alanyaspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

21:30

Maritimo Funchal – Sporting Braga

Primeira Liga

30 apr

fredag

16:00

Pacos de Ferreira – Belenenses

Primeira Liga

18:00

Vitoria Guimaraes – Moreirense FC

Primeira Liga

20:00

Tondela – Benfica

Primeira Liga

22:15

FC Porto – Famalicao

Primeira Liga

1 maj

lørdag

15:00

Antalyaspor As – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

15:00

Hellas Verona-Spezia

Serie A

16:30

FC Gil Vicente – Sporting Farense

Primeira Liga

18:00

FC Crotone – Inter

Serie A

19:00

New York Red Bulls – Chicago Fire

Major League Soccer

19:00

Cd Santa Clara – Boavista

Primeira Liga

19:00

Portimonense Sc – Rio Ave FC

Primeira Liga

19:30

Besiktas Jk – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

20:00

Real Salt Lake – Sporting Kansas City

Major League Soccer

21:00

Montreal Impact – Columbus Crew

Major League Soccer

21:30

Houston Dynamo – Los Angeles FC

Major League Soccer

21:30

Sporting Clube de Portugal – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

01:00

New England Revolution – Atlanta United

Major League Soccer

01:30

Orlando City SC – FC Cincinnati

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – New York City FC

Major League Soccer

02:00

FC Dallas – Portland Timbers

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Austin FC

Major League Soccer

2 maj

søndag

05:00

San Jose Earthquakes – Washington Dc United

Major League Soccer

15:00

Konyaspor – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

15:00

Denizlispor – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

15:00
19:00

Nashville SC – Inter Miami

Major League Soccer

19:30

Genclerbirligi – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

03:00

Seattle Sounders – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Colorado Rapids

Major League Soccer

3 maj

mandag

15:00

Kasimpasa – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Yeni Malatyaspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

15:00

İstanbul Başakşehir – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

19:30

Gaziantep – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

19:30

Fenerbahce – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

5 maj

onsdag

20:00

Maritimo Funchal – FC Gil Vicente

Primeira Liga

20:00

Sporting Braga – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

22:15

Rio Ave FC – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

6 maj

torsdag

16:00

Moreirense FC – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

18:00

Belenenses – Portimonense Sc

Primeira Liga

19:30

Benfica – FC Porto

Primeira Liga

21:30

Sporting Farense – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

7 maj

fredag

20:00

Famalicao – Cd Santa Clara

Primeira Liga

22:15

Boavista – Tondela

Primeira Liga

03:30

Real Salt Lake – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

8 maj

lørdag

19:00

Chicago Fire – Philadelphia Union

Major League Soccer

19:00

New York Red Bulls – Toronto FC

Major League Soccer

19:30

Columbus Crew – Washington Dc United

Major League Soccer

19:30

Nashville SC – New England Revolution

Major League Soccer

21:00

Vancouver Whitecaps FC – Montreal Impact

Major League Soccer

21:30

FC Dallas – Houston Dynamo

Major League Soccer

00:00

Orlando City SC – New York City FC

Major League Soccer

02:00

Los Angeles Galaxy – Los Angeles FC

Major League Soccer

04:00

Colorado Rapids – Minnesota United

Major League Soccer

9 maj

søndag

16:00

Pacos de Ferreira – Maritimo Funchal

Primeira Liga

19:00

Trabzonspor – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

19:00

Erzurumspor – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

19:00

Hatayspor – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Göztepe – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

F Karagümrük – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

19:00

Galatasaray – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

19:00

Ankaragücü – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

19:00

Kayserispor – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

19:00

Sivasspor – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

19:00

Rizespor – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Inter Miami – Atlanta United

Major League Soccer

19:30

Parma – Atalanta

Serie A

19:30

Udinese – Bologna FC

Serie A

19:30

Benevento – Cagliari

Serie A

19:30

AS Roma – FC Crotone

Serie A

19:30

Spezia Calcio – Napoli

Serie A

19:30

Hellas Verona – Torino

Serie A

19:30

Fiorentina – SS Lazio

Serie A

19:30

Inter – Sampdoria

Serie A

19:30

Genoa – Sassuolo

Serie A

20:45

Juventus – AC Milan

Serie A

21:00

Portland Timbers – Seattle Sounders

Major League Soccer

21:00

FC Gil Vicente – Sporting Braga

Primeira Liga

01:30

Sporting Kansas City – Austin FC

Major League Soccer

10 maj

mandag

19:00

Portimonense Sc – Moreirense FC

Primeira Liga

21:15

FC Porto – Sporting Farense

Primeira Liga

11 maj

tirsdag

17:00

Tondela – Belenenses

Primeira Liga

17:00

Cd Santa Clara – Rio Ave FC

Primeira Liga

19:00

Cd Nacional Madeira – Benfica

Primeira Liga

21:30

Sporting Clube de Portugal – Boavista

Primeira Liga

12 maj

onsdag

19:00

Yeni Malatyaspor – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Fenerbahce – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Alanyaspor – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Genclerbirligi – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

19:00

Besiktas Jk – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

19:00

Gaziantep – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Konyaspor – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

İstanbul Başakşehir – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Kasimpasa – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

19:00

Denizlispor – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

20:45

Inter – AS Roma

Serie A

21:15

Vitoria Guimaraes – Famalicao

Primeira Liga

21:45

Atalanta – Benevento

Serie A

21:45

Sampdoria – Spezia Calcio

Serie A

21:45

Cagliari – Fiorentina

Serie A

21:45

Bologna FC – Genoa

Serie A

21:45

Napoli – Udinese

Serie A

21:45

Sassuolo – Juventus

Serie A

21:45

SS Lazio – Parma

Serie A

21:45

FC Crotone – Hellas Verona

Serie A

21:45

Torino – AC Milan

Serie A

01:00

Toronto FC – Columbus Crew

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

Inter Miami – Montreal Impact

Major League Soccer

02:30

Houston Dynamo – Sporting Kansas City

Major League Soccer

03:00

Minnesota United – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Seattle Sounders

Major League Soccer

13 maj

torsdag

02:00

Washington Dc United – Chicago Fire

Major League Soccer

14 maj

fredag

20:00

Pacos de Ferreira – FC Gil Vicente

Primeira Liga

22:15

Sporting Braga – Moreirense FC

Primeira Liga

15 maj

lørdag

16:30

Sporting Farense – Tondela

Primeira Liga

16:30

Boavista – Portimonense Sc

Primeira Liga

19:00

New York City FC – Toronto FC

Major League Soccer

19:00

Benfica – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

21:30

Los Angeles Galaxy – Austin FC

Major League Soccer

21:30

Rio Ave FC – FC Porto

Primeira Liga

01:00

Atlanta United – Montreal Impact

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – New York Red Bulls

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – FC Dallas

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Houston Dynamo

Major League Soccer

03:30

Real Salt Lake – Nashville SC

Major League Soccer

04:00

San Jose Earthquakes – Portland Timbers

Major League Soccer

16 maj

søndag

16:00

Famalicao – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

18:00

Belenenses – Cd Santa Clara

Primeira Liga

19:00

Kayserispor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

19:00

Göztepe – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

19:00

Trabzonspor – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

19:00

Rizespor – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

19:00

Galatasaray – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Hatayspor – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

19:00

Antalyaspor As – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

F Karagümrük – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Ankaragücü – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

19:00

Sivasspor – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

19:30

Spezia Calcio – Torino

Serie A

19:30

Parma – Sassuolo

Serie A

19:30

Udinese – Sampdoria

Serie A

19:30

Fiorentina – Napoli

Serie A

19:30

AS Roma – SS Lazio

Serie A

19:30

Benevento – FC Crotone

Serie A

19:30

AC Milan – Cagliari

Serie A

19:30

Hellas Verona – Bologna FC

Serie A

19:30

Genoa – Atalanta

Serie A

20:00

Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

20:45

Juventus – Inter

Serie A

21:00

Maritimo Funchal – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

22:00

FC Cincinnati – Inter Miami

Major League Soccer

00:00

New England Revolution – Columbus Crew

Major League Soccer

02:00

Washington Dc United – Orlando City SC

Major League Soccer

03:30

Seattle Sounders – Los Angeles FC

Major League Soccer

19 maj

onsdag

17:00

Tondela – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

17:00

Moreirense FC – Famalicao

Primeira Liga

17:00

FC Porto – Belenenses

Primeira Liga

17:00

Vitoria Guimaraes – Benfica

Primeira Liga

17:00

FC Gil Vicente – Boavista

Primeira Liga

17:00

Portimonense Sc – Sporting Braga

Primeira Liga

17:00

Sporting Clube de Portugal – Maritimo Funchal

Primeira Liga

17:00

Cd Santa Clara – Sporting Farense

Primeira Liga

17:00

Cd Nacional Madeira – Rio Ave FC

Primeira Liga

22 maj

lørdag

19:00

Montreal Impact – FC Cincinnati

Major League Soccer

21:30

Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

00:00

Chicago Fire – Inter Miami

Major League Soccer

01:00

Orlando City SC – Toronto FC

Major League Soccer

01:30

New York City FC – Columbus Crew

Major League Soccer

02:00

FC Dallas – Real Salt Lake

Major League Soccer

02:00

New England Revolution – New York Red Bulls

Major League Soccer

03:00

Houston Dynamo – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:00

San Jose Earthquakes – Sporting Kansas City

Major League Soccer

04:30

Los Angeles FC – Colorado Rapids

Major League Soccer

23 maj

søndag

19:30

Cagliari – Genoa

Serie A

19:30

Bologna FC – Juventus

Serie A

19:30

Sassuolo – SS Lazio

Serie A

19:30

Sampdoria – Parma

Serie A

19:30

Atalanta – AC Milan

Serie A

19:30

Spezia Calcio – AS Roma

Serie A

19:30

Inter – Udinese

Serie A

19:30

Napoli –

Serie A

19:30

Torino – Benevento

Serie A

19:30

FC Crotone – Fiorentina

Serie A

22:30

Seattle Sounders – Atlanta United

Major League Soccer

01:00

Washington Dc United – Philadelphia Union

Major League Soccer

03:00

Nashville SC – Austin FC

Major League Soccer

29 maj

lørdag

19:00

Chicago Fire – Montreal Impact

Major League Soccer

19:00

New York Red Bulls – Orlando City SC

Major League Soccer

21:00

Columbus Crew – Toronto FC

Major League Soccer

21:00

FC Cincinnati – New England Revolution

Major League Soccer

21:30

Atlanta United – Nashville SC

Major League Soccer

22:00

Inter Miami – Washington Dc United

Major League Soccer

22:00

Seattle Sounders – Austin FC

Major League Soccer

00:00

Los Angeles FC – New York City FC

Major League Soccer

02:00

Los Angeles Galaxy – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

02:30

Sporting Kansas City – Houston Dynamo

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – FC Dallas

Major League Soccer

03:30

Real Salt Lake – Minnesota United

Major League Soccer

30 maj

søndag

23:30

Philadelphia Union – Portland Timbers

Major League Soccer