TVsporten.dk TVsporten.dk

Premier League

  • 26 tirs
  • 27 i dag
  • 28 tors
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tirs
  • 3 ons
  • 4 tors
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn

BET 365 STREAM i TV og Live Stream

26 jan

i går, tirsdag

19:00

Real Valladolid – Ud Levante

2-4

Copa del Rey

20:45

Sporting Braga – FC Gil Vicente

1-0

Primeira Liga

21:00

Girona Cf – Villarreal

0-1

Copa del Rey

21:00

Real Betis – Real Sociedad

1-1

Copa del Rey

22:15

Boavista – Sporting Clube de Portugal

0-2

Primeira Liga

27 jan

i dag, onsdag

Tidligere udsendelser i dag
15:00

DR Congo – Chile

VM i håndbold (Placeringskamp)

17:30

Angola – Marokko

VM i håndbold (Placeringskamp)

17:30

Tunesien – Østrig

VM i håndbold (Placeringskamp)

19:00

Sevilla – Valencia

Copa del Rey

21:00

Almeria – Osasuna

Copa del Rey

21:00

Rayo Vallecano – FC Barcelona

Copa del Rey

28 jan

i morgen, torsdag

19:00

Cd Artistico Navalcarnero – Granada Cf

Copa del Rey

21:00

Cd Alcoyano – Athletic Bilbao

Copa del Rey

29 jan

fredag

14:00

Yeni Malatyaspor – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

17:00

Gaziantep – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

20:45

Torino – Fiorentina

Serie A

30 jan

lørdag

11:30

Kasimpasa – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

14:00

İstanbul Başakşehir – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Alanyaspor – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Bologna FC – AC Milan

Serie A

16:30

Cd Nacional Madeira – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Fenerbahce – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Sampdoria – Juventus

Serie A

19:00

Tondela – Sporting Farense

Primeira Liga

20:45

Inter – Benevento

Serie A

21:30

Portimonense Sc – Boavista

Primeira Liga

31 jan

søndag

11:30

Erzurumspor – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

12:30

Spezia Calcio – Udinese

Serie A

14:00

Genclerbirligi – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

14:00

Denizlispor – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

15:00

Atalanta – SS Lazio

Serie A

15:00

Cagliari – Sassuolo

Serie A

15:00

FC Crotone – Genoa

Serie A

16:00

Vitoria Guimaraes – Maritimo Funchal

Primeira Liga

17:00

Besiktas Jk – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Napoli – Parma

Serie A

20:45

AS Roma – Hellas Verona

Serie A

1 feb

mandag

18:00

Cd Santa Clara – Belenenses

Primeira Liga

20:00

FC Porto – Rio Ave FC

Primeira Liga

20:45

Moreirense FC – Sporting Braga

Primeira Liga

22:30

Sporting Clube de Portugal – Benfica

Primeira Liga

2 feb

tirsdag

14:00

Kayserispor – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Hatayspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

17:00

Rizespor – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

17:00

Galatasaray – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

21:15

FC Gil Vicente – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

3 feb

onsdag

11:30

Sivasspor – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

F Karagümrük – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

17:00

Antalyaspor As – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

17:00

Konyaspor – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

4 feb

torsdag

14:00

Göztepe – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

16:00

Sporting Farense – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Trabzonspor – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

20:00

Belenenses – FC Porto

Primeira Liga

22:00

Sporting Braga – Portimonense Sc

Primeira Liga

22:30

Famalicao – Moreirense FC

Primeira Liga

5 feb

fredag

18:00

Rio Ave FC – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

20:00

Benfica – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

20:00

Maritimo Funchal – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

20:45

AC Milan – FC Crotone

Serie A

20:45

Fiorentina – Inter

Serie A

22:00

Boavista – FC Gil Vicente

Primeira Liga

22:00

Pacos de Ferreira – Tondela

Primeira Liga

6 feb

lørdag

11:30

Kasimpasa – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

İstanbul Başakşehir – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

14:00

Alanyaspor – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Sassuolo – Spezia Calcio

Serie A

15:00

Atalanta – Torino

Serie A

17:00

Fenerbahce – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

18:00

Juventus – AS Roma

Serie A

20:45

Genoa – Napoli

Serie A

7 feb

søndag

11:30

Erzurumspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

12:30

Benevento – Sampdoria

Serie A

14:00

Denizlispor – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

14:00

Ankaragücü – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Udinese – Hellas Verona

Serie A

17:00

Rio Ave FC – Tondela

Primeira Liga

17:00

FC Gil Vicente – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

17:00

Pacos de Ferreira – Portimonense Sc

Primeira Liga

17:00

Sporting Braga – FC Porto

Primeira Liga

17:00

Sporting Farense – Moreirense FC

Primeira Liga

17:00

Belenenses – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

17:00

Maritimo Funchal – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Boavista – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

17:00

Benfica – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Besiktas Jk – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Parma – Bologna FC

Serie A

20:45

SS Lazio – Cagliari

Serie A

8 feb

mandag

14:00

Gaziantep – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

17:00

Yeni Malatyaspor – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

12 feb

fredag

17:00

Rizespor – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

20:45

Bologna FC – Benevento

Serie A

13 feb

lørdag

11:30

Kayserispor – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

14:00

Trabzonspor – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

15:00

Torino – Genoa

Serie A

17:00

F Karagümrük – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

18:00

Napoli – Juventus

Serie A

20:45

Spezia Calcio – AC Milan

Serie A

14 feb

søndag

11:30

Konyaspor – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

12:30

AS Roma – Udinese

Serie A

14:00

Hatayspor – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Göztepe – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

15:00

Cagliari – Atalanta

Serie A

15:00

Sampdoria – Fiorentina

Serie A

17:00

Sporting Clube de Portugal – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

17:00

Portimonense Sc – FC Gil Vicente

Primeira Liga

17:00

Famalicao – Belenenses

Primeira Liga

17:00

Moreirense FC – Benfica

Primeira Liga

17:00

Vitoria Guimaraes – Rio Ave FC

Primeira Liga

17:00

Cd Nacional Madeira – Sporting Farense

Primeira Liga

17:00

Tondela – Maritimo Funchal

Primeira Liga

17:00

Cd Santa Clara – Sporting Braga

Primeira Liga

17:00

FC Porto – Boavista

Primeira Liga

17:00

Galatasaray – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

18:00

FC Crotone – Sassuolo

Serie A

20:45

Inter – SS Lazio

Serie A

15 feb

mandag

17:00

Antalyaspor As – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Genclerbirligi – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

20:45

Hellas Verona – Parma

Serie A

17 feb

onsdag

22:45

Vitoria Guimaraes – Sporting Farense

Primeira Liga

19 feb

fredag

17:00

İstanbul Başakşehir – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

18:30

Fiorentina – Spezia Calcio

Serie A

20:45

Cagliari – Torino

Serie A

20 feb

lørdag

11:30

Kasimpasa – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

14:00

Denizlispor – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

14:00

Yeni Malatyaspor – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

SS Lazio – Sampdoria

Serie A

17:00

Alanyaspor – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

18:00

Genoa – Hellas Verona

Serie A

20:45

Sassuolo – Bologna FC

Serie A

21 feb

søndag

11:30

Erzurumspor – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

12:30

Parma – Udinese

Serie A

14:00

Gaziantep – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

14:00

Sivasspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

15:00

AC Milan – Inter

Serie A

17:00

Sporting Clube de Portugal – Portimonense Sc

Primeira Liga

17:00

Maritimo Funchal – FC Porto

Primeira Liga

17:00

Boavista – Moreirense FC

Primeira Liga

17:00

Pacos de Ferreira – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

17:00

FC Gil Vicente – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Sporting Farense – Benfica

Primeira Liga

17:00

Belenenses – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

17:00

Rio Ave FC – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Sporting Braga – Tondela

Primeira Liga

17:00

Fenerbahce – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

18:00

Atalanta – Napoli

Serie A

20:45

Benevento – AS Roma

Serie A

22 feb

mandag

17:00

Ankaragücü – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

20:45

Juventus – FC Crotone

Serie A

26 feb

fredag

14:00

Genclerbirligi – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Konyaspor – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

17:00

Besiktas Jk – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

20:45

Torino – Sassuolo

Serie A

27 feb

lørdag

11:30

Hatayspor – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

11:30

F Karagümrük – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Antalyaspor As – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

14:00

Rizespor – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Spezia Calcio – Parma

Serie A

17:00

Galatasaray – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Bologna FC – SS Lazio

Serie A

20:45

Hellas Verona – Juventus

Serie A

28 feb

søndag

12:30

Sampdoria – Atalanta

Serie A

14:00

Göztepe – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

15:00

FC Crotone – Cagliari

Serie A

15:00

Udinese – Fiorentina

Serie A

15:00

Inter – Genoa

Serie A

17:00

Tondela – FC Gil Vicente

Primeira Liga

17:00

FC Porto – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

17:00

Benfica – Rio Ave FC

Primeira Liga

17:00

Famalicao – Sporting Farense

Primeira Liga

17:00

Portimonense Sc – Maritimo Funchal

Primeira Liga

17:00

Cd Nacional Madeira – Sporting Braga

Primeira Liga

17:00

Vitoria Guimaraes – Boavista

Primeira Liga

17:00

Moreirense FC – Belenenses

Primeira Liga

17:00

Cd Santa Clara – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

17:00

Trabzonspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

18:00

Napoli – Benevento

Serie A

20:45

AS Roma – AC Milan

Serie A

2 mar

tirsdag

14:00

Gaziantep – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

17:00

Yeni Malatyaspor – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

3 mar

onsdag

11:30

Erzurumspor – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

14:00

Sivasspor – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

İstanbul Başakşehir – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Kayserispor – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Ankaragücü – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

21:45

Cagliari – Bologna FC

Serie A

21:45

Atalanta – FC Crotone

Serie A

21:45

Parma – Inter

Serie A

21:45

Sassuolo – Napoli

Serie A

21:45

Fiorentina – AS Roma

Serie A

21:45

Genoa – Sampdoria

Serie A

21:45

Juventus – Spezia Calcio

Serie A

21:45

SS Lazio – Torino

Serie A

21:45

AC Milan – Udinese

Serie A

21:45

Benevento – Hellas Verona

Serie A

4 mar

torsdag

14:00

Alanyaspor – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

14:00

Kasimpasa – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Fenerbahce – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

6 mar

lørdag

14:00

Denizlispor – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Spezia Calcio – Benevento

Serie A

17:00

Besiktas Jk – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

18:00

Udinese – Sassuolo

Serie A

20:45

Juventus – SS Lazio

Serie A

7 mar

søndag

11:30

F Karagümrük – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

12:30

AS Roma – Genoa

Serie A

14:00

Genclerbirligi – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

14:00

Hatayspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Hellas Verona – AC Milan

Serie A

15:00

Fiorentina – Parma

Serie A

15:00

FC Crotone – Torino

Serie A

17:00

Galatasaray – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Sporting Braga – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

17:00

Sporting Clube de Portugal – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Belenenses – Benfica

Primeira Liga

17:00

Pacos de Ferreira – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

17:00

Boavista – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Maritimo Funchal – Moreirense FC

Primeira Liga

17:00

FC Gil Vicente – FC Porto

Primeira Liga

17:00

Portimonense Sc – Tondela

Primeira Liga

17:00

Rio Ave FC – Sporting Farense

Primeira Liga

18:00

Sampdoria – Cagliari

Serie A

20:45

Napoli – Bologna FC

Serie A

8 mar

mandag

14:00

Antalyaspor As – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

14:00

Trabzonspor – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Konyaspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

17:00

Göztepe – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

20:45

Inter – Atalanta

Serie A

12 mar

fredag

15:00

SS Lazio – FC Crotone

Serie A

20:45

Atalanta – Spezia Calcio

Serie A

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce