TVsporten.dk TVsporten.dk

Sport

  • 16 lør
  • 17 i dag
  • 18 man
  • 19 tirs
  • 20 ons
  • 21 tors
  • 22 fre
  • 23 lør
  • 24 søn
  • 25 man
  • 26 tirs
  • 27 ons
  • 28 tors
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ti 19
  • on 20
  • to 21
  • fr 22
  • lø 23
  • sø 24
  • ma 25
  • ti 26
  • on 27
  • to 28
16 okt

i går, lørdag

12:30

Giresunspor – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

12:45

Semifinale

Thomas Cup

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
13:00

Semifinale

Thomas Cup

  • TV2 Play
13:30

Fulham FC – Queens Park Rangers

Championship

13:30

HB Køge – Nykøbing FC

Live 0-0

NordicBet Liga

13:30

Watford FC – Liverpool FC

Premier League

13:30

FC Ingolstadt 04 – Holstein Kiel

1-1

2. Bundesliga

13:30

1. FC Heidenheim – FC St Pauli

2-4

2. Bundesliga

13:30

Karlsruher Sc – FC Erzgebirge Aue

2-1

2. Bundesliga

13:30

E.D.N.A. Andalucia Masters - Runde 3

European Tour

13:45

FC Nordsjælland – Fortuna Hjørring

Gjensidige Kvindeliga

13:45

Northern Ireland Open

Home Nations Series (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:00

Jammerbugt FC – Hvidovre IF

NordicBet Liga

14:30

AGF – FC Thy-Thisted Q

2-3

Gjensidige Kvindeliga

14:30

Inter Women – Roma Femminile

Serie A Femminile

15:00

Sivasspor – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

15:00

Spezia Calcio – Salernitana Calcio 1919

Serie A

15:20

Grand Prix Morbihan

UCI løb (Eurosport 2 sender fra 16.00)

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
15:30

SC Freiburg – RB Leipzig

Bundesliga

15:30

Spvgg Greuther Fürth – VfL Bochum

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Hertha Bsc Berlin

Bundesliga

15:30

Borussia Dortmund – FSV Mainz 05

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Vfl Wolfsburg

Bundesliga

15:45

Brøndby – AaB Kvinde Elitefodbold

Gjensidige Kvindeliga

16:00

Middlesbrough FC – Peterborough United

Championship

16:00

Girona Cf – Sd Huesca

Segunda Divison

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
16:00

Motherwell FC – Celtic FC

Scottish Premier League

16:00

FTC-Rail Cargo Hungaria – Team Esbjerg

EHF Champions League kvinder

16:00

Leicester City – Manchester United

Premier League

16:00

Southampton FC – Leeds United

Premier League

16:00

Norwich City – Brighton Hove Albion

Premier League

16:00

Aston Villa – Wolverhampton Wanderers

Premier League

16:00

Manchester City – Burnley FC

Premier League

16:10

Skjern Håndbold – Aalborg Håndbold

HTH Herreligaen

  • TV2
  • TV2 Play
16:45

2021 Speedway of Nations

FIM Speedway (TV3 Sport viser fra 18.45)

16:50

Grand Prix Morbihan (k)

UCI Women's World Tour

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Clermont Foot – Lille

1-0

Ligue 1

18:00

Vipers Kristiansand – Kastamonu Genglik

EHF Champions League kvinder

18:00

Adana Demirspor – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Brest Bretagne – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League kvinder

18:00

SS Lazio – Inter

Serie A

18:00

Molde Fk – Tromsø Il

3-0

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
18:00

Lillestrøm SK – Kristiansund BK

0-0

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
18:30

Brentford FC – Chelsea FC

Premier League

18:30

Ud Levante – Cf Getafe

La Liga

  • TV2 Play
18:30

Borussia Mönchengladbach – Vfb Stuttgart

1-1

Bundesliga

18:45

Finale

Uber Cup

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
18:45

SC Heerenveen – Ajax

0-2

Eredivisie

19:00

Odense Bulldogs – Aalborg Pirates

Metal Ligaen

  • TV2 Play
19:00

Dundee FC – Aberdeen FC

2-1

Scottish Premier League

19:00

Buffalo Sabres – Arizona Coyotes

NHL

19:00

Montreal Impact – Philadelphia Union

Major League Soccer

19:45

Northern Ireland Open

Home Nations Series (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:30

Hamburger SV – Fortuna Düsseldorf

2. Bundesliga

20:30

Andy's Frozen Custard 335

Nascar

20:45

AC Milan – Hellas Verona

Serie A

21:00

Lyon – As Monaco

2-0

Ligue 1

21:00

Real Sociedad – Mallorca

La Liga

  • TV2 Play
21:30

Los Angeles FC – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

22:00

Jingle Cross (k)

Cykelcross

  • Eurosport Player
  • Discovery+
22:40

Indian Wells

ATP (Semifinaler)

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
23:00

CJ Cup - Runde 3

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
23:10

Jingle Cross (h)

Cykelcross

  • Eurosport Player
  • Discovery+
00:00

Florida Panthers – New York Islanders

NHL

00:00

Columbus Crew – Inter Miami

Major League Soccer

01:00

Washington Capitals – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Seattle Kraken

NHL

01:00

Montreal Canadiens – New York Rangers

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks

NHL

01:00

Ladd vs Dumont

UFC

01:00

Detroit Red Wings – Vancouver Canucks

NHL

01:00

New England Revolution – Chicago Fire

Major League Soccer

01:00

Boston Bruins – Dallas Stars

NHL

01:30

Washington Dc United – Nashville SC

0-0

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Orlando City SC

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Atlanta United

Major League Soccer

02:00

Nashville Predators – Carolina Hurricanes

NHL

02:30

Houston Dynamo – Seattle Sounders

2-1

Major League Soccer

03:00

Colorado Avalanche – St. Louis Blues

NHL

03:00

Austin FC – Minnesota United

0-1

Major League Soccer

03:30

Real Salt Lake – Colorado Rapids

3-1

Major League Soccer

04:00

Edmonton Oilers – Calgary Flames

NHL

04:00

San Jose Sharks – Winnipeg Jets

NHL

04:30

Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

2-1

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Kings – Minnesota Wild

NHL

17 okt

i dag, søndag

Tidligere udsendelser i dag
09:50

Britiske mesterskaber - Linjeløb (k)

UCI Women's World Tour

  • Eurosport Player
  • Discovery+
12:30

Cagliari – Sampdoria

Serie A

12:30

Kasimpasa – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

12:45
13:00

Es Troyes Ac – Nice

1-0

Ligue 1

13:00

HB Køge – KoldingQ

Gjensidige Kvindeliga

13:00

Swansea City – Cardiff City

Championship

13:00

Britiske mesterskaber - Linjeløb

UCI løb

  • Eurosport Player
  • Discovery+
13:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga

13:00

Hoffenheim – Vfl Wolfsburg

Frauen-Bundesliga

13:30

Hansa Rostock – Sv Sandhausen

2. Bundesliga

13:30

Dynamo Dresden – 1. FC Nürnberg

2. Bundesliga

13:30

E.D.N.A. Andalucia Masters - Finalerunde

European Tour

13:30

Sv Darmstadt 98 – Werder Bremen

2. Bundesliga

13:45

Northern Ireland Open

Home Nations Series (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:00

SC Magdeburg – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga

14:00

HBC CSKA Moskva – Ik Sävehof

EHF Champions League kvinder

14:00

Thüringer Hc – Molde HK

EHF Cup Women

14:00

Rayo Vallecano – Cf Elche

La Liga

  • TV2 Play
14:00

Odense BK – Randers FC

Superliga

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:00

Lyngby BK – Hobro IK

NordicBet Liga

15:00

Frederikshavn White Hawks – SønderjyskE

Metal Ligaen

  • TV2 Play
15:00

Empoli FC – Atalanta

Serie A

15:00

Genoa – Sassuolo

Serie A

15:00

Udinese – Bologna FC

Serie A

15:00

Galatasaray – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Altay Izmir – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

15:00

Bordeaux – Nantes

1-1

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Saint Etienne

5-1

Ligue 1

15:00

Stade Brest – Stade Reims

1-1

Ligue 1

15:00

FC Metz – Rennes

0-3

Ligue 1

15:00

Everton FC – West Ham United

Premier League

15:00

Veneto Classic

UCI løb

  • Eurosport Player
  • Discovery+
15:00

AC Horsens – Vendsyssel FF

NordicBet Liga

15:30

Bayer Leverkusen – FC Bayern München

Bundesliga

15:30

Jacksonville Jaguars – Miami Dolphins

NFL

16:00

Tbv Lemgo – THW Kiel

Bundesliga

16:00

Athletic Bilbao – Villarreal Femenino

Primera Division Femenina

16:00

RK Krim Mercator – Metz Handball

EHF Champions League kvinder

16:00

ŽRK Budućnost Podgorica – Rostov-Don

EHF Champions League kvinder

16:00

Borussia Dortmund – CSM Bucuresti

EHF Champions League kvinder

16:00

1. FFC Frankfurt – FC Bayern München

Frauen-Bundesliga

16:00

Odense Håndbold – Györi Audi

EHF Champions League kvinder

16:00

Brøndby IF – Vejle BK

Superliga

  • Canal 9
  • Eurosport Player
  • Discovery+
16:15

Rc Celta De Vigo – Sevilla

La Liga

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
16:45

2021 Speedway of Nations

FIM Speedway (TV3 Max sender fra klokken 18.00)

17:00

Bodø/glimt – Sarpsborg 08

2-1

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Fk Haugesund – Mjøndalen

7-0

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Strømsgodset – Viking Stavanger

0-1

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Sandefjord Fotball – Odd Grenland

0-0

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Sk Brann – Stabaek IF

1-1

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Hsc Montpellier – Rc Lens

1-0

Ligue 1

17:30

Newcastle United – Tottenham Hotspur

Premier League

17:30

FC Augsburg – Arminia Bielefeld

1-1

Bundesliga

18:00

Napoli – Torino

Serie A

18:00

Trabzonspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

18:00

Manchester - Final Day 1

FIM Speedway

18:00

SønderjyskE – FC København

1-1

Superliga

18:30

Villarreal – Osasuna

1-2

La Liga

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
19:00

Rosenborg BK – Vålerenga IF

2-2

Eliteserien

  • Eurosport Player
  • Discovery+
19:00

New York Red Bulls – New York City FC

1-0

Major League Soccer

19:00

Washington Football Team – Kansas City Chiefs

NFL

19:00

Baltimore Ravens – Los Angeles Chargers

NFL

19:30

Autotrader EchoPark Automotive 500

Nascar

19:45

Northern Ireland Open

Home Nations Series (Finale)

  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:45

Olympique Marseille – FC Lorient

Live 1-1

Ligue 1

20:45

Juventus – AS Roma

Live 1-0

Serie A

20:50

Iowa City USA

Cykelcross

  • TV2 Play
21:00

FC Barcelona – Valencia

Live 2-1

La Liga

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
22:00

Indian Wells

WTA (Finale)

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
22:25

New England Patriots – Dallas Cowboys

NFL

22:25

Denver Broncos – Las Vegas Raiders

NFL

23:00

CJ Cup - Finalerunde

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
23:00

Ottawa Senators – Dallas Stars

NHL · Bet365 3.20 | 3.60 | 2.15 Bet365

01:00

Indian Wells

ATP (Finale)

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
02:20

Pittsburgh Steelers – Seattle Seahawks

NFL

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Sporting Kansas City

Major League Soccer · Bet365 2.80 | 3.60 | 2.40 Bet365

18 okt

i morgen, mandag

13:30

Kremlin Cup

ATP

  • TV2 Play
16:30

European Open

ATP

  • TV2 Play
19:00

Kremlin Cup

ATP

  • TV2 Play
19:00

Odense Bulldogs – Herlev Eagles

Metal Ligaen · Bet365 2.45 | 5.00 | 2.05 Bet365

  • TV2 Play
19:00
20:00

København Håndbold – Herning-Ikast

Bambusa Kvindeligaen · Bet365 5.50 | 10.00 | 1.30 Bet365

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
20:45
21:00
01:00

Toronto Maple Leafs – New York Rangers

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Seattle Kraken

NHL

02:15

Tennessee Titans – Buffalo Bills

NFL

03:30

Calgary Flames – Anaheim Ducks

NHL

04:00

Arizona Coyotes – St. Louis Blues

NHL

19 okt

tirsdag

08:55

Indledende Runder

Denmark Open

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
10:00

Kremlin Cup

ATP

  • TV2 Play
10:00

VTB Kremlin Cup

WTA

  • TV2 Play
14:00

Ajax U19 – Borussia Dortmund U19

UEFA Youth League

14:00

European Open

ATP

  • TV2 Play
16:00

Atletico Madrid U19 – Liverpool u18

UEFA Youth League

16:30
17:00
17:00

Sporting CP – Kadetten Sh Gcz

EHF Cup · Bet365 1.37 | 8.50 | 3.80 Bet365

17:00

HC Eurofarm Rabotnik – Usam Nimes

EHF Cup · Bet365 2.55 | 8.00 | 1.78 Bet365

17:00
17:00

Pfadi Winterthur – Orlen Wisla Plock

EHF Cup · Bet365 2.80 | 8.00 | 1.60 Bet365

17:00

Chekhovskiye Medvedi – GOG Håndbold

EHF Cup · Bet365 2.60 | 8.00 | 1.67 Bet365

17:30

Kremlin Cup

ATP

  • TV2 Play
18:45

Ik Sävehof – Naturhouse La Rioja

EHF Cup

18:45

Füchse Berlin – Toulouse Handball

EHF Cup · Bet365 1.08 | 14.00 | 9.00 Bet365

18:45
18:45

Gorenje Velenje – SC Magdeburg

EHF Cup

18:45

Besiktas Jk – Sporting Clube de Portugal

Champions League · Bet365 3.10 | 3.30 | 2.30 Bet365

19:00

Rungsted Seier Capital – SønderjyskE

Metal Ligaen

  • TV2 Play
19:00

Kolding IF – Nykøbing FC

DBU Pokalen

  • DBU TV
20:15

Esbjerg Energy – Aalborg Pirates

Metal Ligaen

  • TV2 Play
20:45

HT Tatran Prešov – Bidasoa Irun

EHF Cup · Bet365 1.90 | 7.50 | 2.25 Bet365

20:45
21:00
21:00
21:00
01:00

New Jersey Devils – Seattle Kraken

NHL

01:00

Washington Capitals – Colorado Avalanche

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Florida Panthers

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Dallas Stars

NHL

01:00

Montreal Canadiens – San Jose Sharks

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Vancouver Canucks

NHL

01:30

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

NBA

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
01:30

Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets

NHL

02:00

Nashville Predators – Los Angeles Kings

NHL

02:00

Minnesota Wild – Winnipeg Jets

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – New York Islanders

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Anaheim Ducks

NHL

04:00

Los Angeles Lakers – Golden State Warriors

NBA

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
20 okt

onsdag

14:00

Lille – Sevilla Atletico

UEFA Youth League

16:00

Benfica U19 – FC Bayern München

UEFA Youth League

16:30

Spartak Moscow – Leicester City

Europa League · Bet365 4.20 | 3.60 | 1.83 Bet365

  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
18:45
18:45
20:45
20:45

Swansea City – West Bromwich Albion

Championship · Bet365 4.00 | 3.40 | 1.90 Bet365

21:00
21:00
21:00
21:00
01:30

Philadelphia Flyers – Boston Bruins

NHL

01:30

Orlando City SC – Montreal Impact

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Chicago Fire

Major League Soccer

01:30

Inter Miami – Toronto FC

Major League Soccer

01:30

Washington Dc United – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

Atlanta United – New York City FC

Major League Soccer

02:00

FC Dallas – Los Angeles FC

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Philadelphia Union

Major League Soccer

02:30

Houston Dynamo – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

02:30

Nashville SC – Columbus Crew

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Seattle Sounders

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:00

BMW Ladies Championship - Runde 1

LPGA

04:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

04:30

San Jose Earthquakes – Austin FC

Major League Soccer

21 okt

torsdag

13:30

Mallorca Golf Open - Runde 1

European Tour

18:00

Danmark – Bosnien-Hercegovina

VM kvinder (Kvalifikation)

  • DR 1
  • DR TV
18:45
18:45
18:45
18:45

SS Lazio – Olympique Marseille

Europa League · Bet365 1.80 | 3.60 | 4.33 Bet365

  • TV2 Play
18:45
18:45

FC Midtjylland – Røde Stjerne

Europa League · Bet365 2.25 | 3.40 | 3.20 Bet365

  • TV2 Sport
  • TV2 Play
18:45
18:45

Telekom Veszprém – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League · Bet365 1.20 | 13.00 | 6.50 Bet365

19:05

Msg Melsungen/böddiger – Bergischer Hc

Bundesliga · Bet365 1.47 | 8.00 | 3.80 Bet365

21:00

Real Madrid – Fenerbahce

Euroleague

21:00
21:00

SK Slovan Bratislava – Lincoln Red Imps

Europa Conference League · Bet365 1.20 | 6.50 | 13.00 Bet365

  • TV2 Play
21:00
01:00

Columbus Blue Jackets – New York Islanders

NHL

01:00

Ottawa Senators – San Jose Sharks

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

Florida Panthers – Colorado Avalanche

NHL

01:00

New Jersey Devils – Washington Capitals

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Calgary Flames

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Nashville Predators – New York Rangers

NHL

02:20

Cleveland Browns – Denver Broncos

NFL

02:30

Chicago Blackhawks – Vancouver Canucks

NHL

04:00

BMW Ladies Championship - Runde 2

LPGA

04:00

Arizona Coyotes – Edmonton Oilers

NHL

22 okt

fredag

13:30

Mallorca Golf Open - Runde 2

European Tour

18:30

USAs Grand Prix - Træning 1

Formel 1

19:00

Yeni Malatyaspor – Altay Izmir

Tyrkisk Super Lig

19:00
20:30
20:45
21:00
21:00
21:15

Vitoria Guimaraes – Maritimo Funchal

Primeira Liga · Bet365 1.72 | 3.50 | 5.00 Bet365

22:00

USAs Grand Prix - Træning 2

Formel 1

00:00

Toronto Maple Leafs – San Jose Sharks

NHL

02:00

Chicago Fire – New England Revolution

Major League Soccer

04:00

BMW Ladies Championship - Runde 3

LPGA

04:00

Vegas Golden Knights – Edmonton Oilers

NHL

23 okt

lørdag

12:30

Rizespor – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

13:30

Mallorca Golf Open - Runde 3

European Tour

15:00

Gaziantep – Giresunspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Konyaspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

15:30

Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund

Bundesliga · Bet365 8.00 | 5.00 | 1.36 Bet365

15:30
15:30

RB Leipzig – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga · Bet365 1.12 | 8.00 | 21.00 Bet365

15:30

FC Bayern München – 1899 Hoffenheim

Bundesliga · Bet365 1.16 | 8.00 | 13.00 Bet365

16:00

Leeds United – Wolverhampton Wanderers

Premier League · Bet365 2.10 | 3.50 | 3.20 Bet365

16:00

Crystal Palace – Newcastle United

Premier League · Bet365 2.05 | 3.50 | 3.50 Bet365

16:00
16:10
16:15
16:30
17:00
18:00

Rk Podravka Vegeta – Team Esbjerg

EHF Champions League kvinder

18:00

Göztepe – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

18:30

Brighton Hove Albion – Manchester City

Premier League · Bet365 8.00 | 5.00 | 1.36 Bet365

18:30

Hertha Bsc Berlin – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Bet365 3.30 | 3.50 | 2.05 Bet365

20:00

USAs Grand Prix - Træning 3

Formel 1

20:30

Schalke 04 – Dynamo Dresden

2. Bundesliga

21:00

Athletic Bilbao – Villarreal

La Liga · Bet365 2.50 | 3.00 | 3.00 Bet365

  • TV2 Play
21:30

Seattle Sounders – Sporting Kansas City

Major League Soccer

21:30

Sporting Clube de Portugal – Moreirense FC

Primeira Liga · Bet365 1.20 | 6.00 | 15.00 Bet365

23:00

USA’s Grand Prix - Kvalifikation

Formel 1

00:00

Minnesota Wild – Anaheim Ducks

NHL

00:00

Columbus Crew – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – Nashville SC

Major League Soccer

01:30

New York City FC – Washington Dc United

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Montreal Impact

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Los Angeles FC

Major League Soccer

02:00

Chicago Fire – Real Salt Lake

Major League Soccer

02:00

Inter Miami – FC Cincinnati

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Portland Timbers

Major League Soccer

03:00

Arizona Coyotes – New York Islanders

NHL

04:00

San Jose Earthquakes – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:00

Los Angeles Galaxy – FC Dallas

Major League Soccer

04:00

BMW Ladies Championship - Finalerunde

LPGA

24 okt

søndag

12:30

F Karagümrük – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

13:00

Mallorca Golf Open - Finalerunde

European Tour

14:00
14:00

Brøndby IF – FC København

Superliga (Optakt fra kl. 12.00) · Bet365 3.20 | 3.60 | 2.05 Bet365

14:00
15:00

West Ham United – Tottenham Hotspur

Premier League · Bet365 2.40 | 3.50 | 2.80 Bet365

15:00

Antalyaspor As – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

15:00

Sivasspor – Adana Demirspor

Tyrkisk Super Lig

15:00
15:00