TVsporten.dk TVsporten.dk

Premier League

  • 18 søn
  • 19 i dag
  • 20 tirs
  • 21 ons
  • 22 tors
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tirs
  • 28 ons
  • 29 tors
  • 30 fre

Eurosport 1 i TV og Live Stream

18 apr

i går, søndag

11:00

Amstel Gold Race Ladies

UCI Women's World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2 Sport X
  • TV2 Play
  • Discovery+
12:00

Tour of Turkey - 8. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:00

Amstel Gold Race

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2 Sport
  • TV2 Play
  • Discovery+
17:15

Volta a la Comunitat Valenciana - 5. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
19:45

Snooker VM

Snooker VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
19 apr

i dag, mandag

Tidligere udsendelser i dag
11:00

Snooker VM

Snooker VM (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
15:30

Snooker VM

Snooker VM (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:00

Snooker VM

Snooker VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20 apr

i morgen, tirsdag

11:00

Snooker VM

Snooker VM (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
15:30

Snooker VM

Snooker VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:00

Snooker VM

Snooker VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21 apr

onsdag

11:00

La Flèche Wallonne Féminine

UCI Women's World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2 Sport
  • TV2 Play
  • Discovery+
12:30

Tour of the Alpes - 3. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • TV2 Sport
  • TV2 Play
  • Discovery+
13:00

La Flèche Wallonne

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2
  • TV2 Play
  • Discovery+
25 apr

søndag

11:15

Liège-Bastogne-Liège Femmes

UCI Women's World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2 Sport
  • TV2 Play
  • Discovery+
13:30

Liège-Bastogne-Liège

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • TV2
  • TV2 Play
  • Discovery+
2 maj

søndag

13:15

Romandiet Rundt - 6. etape

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
4 maj

tirsdag

15:30

4 Jours de Dunkerque - 1. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
5 maj

onsdag

15:30

4 Jours de Dunkerque - 2. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Volta ao Algarve - 1. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
6 maj

torsdag

15:30

4 Jours de Dunkerque - 3. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Volta ao Algarve - 2. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
7 maj

fredag

15:30

4 Jours de Dunkerque - 4. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Volta ao Algarve - 3. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
8 maj

lørdag

13:55

Giro d'Italia - 1. etape

Giro d Italia

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:30

Volta ao Algarve - 4. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
9 maj

søndag

12:45

Giro d'Italia - 2. etape

Giro d Italia

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:30

Volta ao Algarve - 5. etape

UCI løb

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
10 maj

mandag

12:15

Giro d'Italia - 3. etape

Giro d Italia

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
11 maj

tirsdag

12:00

Giro d'Italia - 4. etape

Giro d Italia

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+