TVsporten.dk TVsporten.dk

Premier League

  • 23 lør
  • 24 i dag
  • 25 man
  • 26 tirs
  • 27 ons
  • 28 tors
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tirs
  • 3 ons
  • 4 tors

TV2 Play i TV og Live Stream

23 jan

i går, lørdag

05:00

Toyota Thailand Open

Badminton Championships (Semifinaler)

09:00

Toyota Thailand Open

Badminton Championships (Semifinaler)

14:00

Sd Huesca – Villarreal

0-0

La Liga

15:00

AS Roma – Spezia Calcio

4-3

Serie A

15:30

Qatar – Bahrain

VM i håndbold

16:15

Sevilla – Cf Cadiz

3-0

La Liga

18:00

Polen – Ungarn

VM i håndbold

18:00

AC Milan – Atalanta

0-3

Serie A

18:00

Udinese – Inter

0-0

Serie A

18:30

Real Sociedad – Real Betis

2-2

La Liga

20:30

Japan – Danmark

VM i håndbold

20:45

Fiorentina – FC Crotone

2-1

Serie A

21:00

Cd Alaves – Real Madrid

1-4

La Liga

23:00

Utah Jazz – Golden State Warriors

NBA

02:00

Brooklyn Nets – Miami Heat

NBA

24 jan

i dag, søndag

Tidligere udsendelser i dag
06:00

Toyota Thailand Open

Badminton Championships (Finaler)

12:30

Juventus – Bologna FC

Serie A

13:35

Cykelcross: World Cup - Overijse (k)

Cykelcross

14:00

Osasuna – Granada Cf

La Liga

14:50

Cykelcross: World Cup - Overijse (h)

Cykelcross

15:00

Genoa – Cagliari

Serie A

15:00

Hellas Verona – Napoli

Serie A

15:30

Hviderusland – Nord Makedonien

VM i håndbold

16:15

Cf Elche – FC Barcelona

La Liga

18:00

Slovenien – Egypten

VM i håndbold

18:00

SS Lazio – Sassuolo

Serie A

18:30

Rc Celta De Vigo – Sd Eibar

La Liga

19:00

Indiana Pacers – Toronto Raptors

NBA

20:30

Rusland – Sverige

VM i håndbold

20:45

Parma – Sampdoria

Serie A

21:00

Atletico Madrid – Valencia

La Liga

22:00

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder

NBA

02:00

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks

NBA

25 jan

i morgen, mandag

15:30

Bahrain – Japan

VM i håndbold

18:00

Spanien – Ungarn

VM i håndbold

20:30

Polen – Tyskland

VM i håndbold

21:00

Athletic Bilbao – Cf Getafe

La Liga

02:30

Dallas Mavericks – Denver Nuggets

NBA

27 jan

onsdag

20:45

Juventus – Napoli

Serie A

29 jan

fredag

20:45

Torino – Fiorentina

Serie A

21:00

Real Valladolid – Sd Huesca

La Liga

30 jan

lørdag

14:00

Sd Eibar – Sevilla

La Liga

15:00

Bologna FC – AC Milan

Serie A

16:10

Herning-Ikast – Viborg HK

Bambusa Kvindeligaen

16:15

Real Madrid – Ud Levante

La Liga

18:00

Sampdoria – Juventus

Serie A

18:30

Valencia – Cf Elche

La Liga

20:45

Inter – Benevento

Serie A

21:00

Villarreal – Real Sociedad

La Liga

31 jan

søndag

12:30

Spezia Calcio – Udinese

Serie A

14:00

Cf Getafe – Cd Alaves

La Liga

15:00

Atalanta – SS Lazio

Serie A

15:00

Cagliari – Sassuolo

Serie A

15:00

FC Crotone – Genoa

Serie A

16:15

Cf Cadiz – Atletico Madrid

La Liga

18:00

Napoli – Parma

Serie A

18:30

Granada Cf – Rc Celta De Vigo

La Liga

20:45

AS Roma – Hellas Verona

Serie A

21:00

FC Barcelona – Athletic Bilbao

La Liga

1 feb

mandag

21:00

Real Betis – Osasuna

La Liga

5 feb

fredag

20:45

AC Milan – FC Crotone

Serie A

20:45

Fiorentina – Inter

Serie A

21:00

Cd Alaves – Real Valladolid

La Liga

6 feb

lørdag

14:00

Ud Levante – Granada Cf

La Liga

15:00

Sassuolo – Spezia Calcio

Serie A

15:00

Atalanta – Torino

Serie A

16:15

Sd Huesca – Real Madrid

La Liga

18:00

Juventus – AS Roma

Serie A

18:30

Cf Elche – Villarreal

La Liga

20:45

Genoa – Napoli

Serie A

21:00

Sevilla – Cf Getafe

La Liga

7 feb

søndag

12:30

Benevento – Sampdoria

Serie A

14:00

Real Sociedad – Cf Cadiz

La Liga

15:00

Udinese – Hellas Verona

Serie A

16:15

Athletic Bilbao – Valencia

La Liga

18:00

Parma – Bologna FC

Serie A

18:30

Osasuna – Sd Eibar

La Liga

20:45

SS Lazio – Cagliari

Serie A

21:00

Real Betis – FC Barcelona

La Liga

8 feb

mandag

21:00

Atletico Madrid – Rc Celta De Vigo

La Liga

9 feb

tirsdag

21:00

Real Madrid – Cf Getafe

La Liga

12 feb

fredag

20:45

Bologna FC – Benevento

Serie A

13 feb

lørdag

15:00

Torino – Genoa

Serie A

18:00

Napoli – Juventus

Serie A

20:45

Spezia Calcio – AC Milan

Serie A

14 feb

søndag

12:30

AS Roma – Udinese

Serie A

15:00

Cagliari – Atalanta

Serie A

15:00

Sampdoria – Fiorentina

Serie A

17:00

FC Barcelona – Cd Alaves

La Liga

17:00

Cf Cadiz – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Rc Celta De Vigo – Cf Elche

La Liga

17:00

Sd Eibar – Real Valladolid

La Liga

17:00

Cf Getafe – Real Sociedad

La Liga

17:00

Granada Cf – Atletico Madrid

La Liga

17:00

Ud Levante – Osasuna

La Liga

17:00

Sevilla – Sd Huesca

La Liga

17:00

Villarreal – Real Betis

La Liga

17:00

Real Madrid – Valencia

La Liga

18:00

FC Crotone – Sassuolo

Serie A

20:45

Inter – SS Lazio

Serie A

15 feb

mandag

20:45

Hellas Verona – Parma

Serie A

16 feb

tirsdag

19:00

Ud Levante – Atletico Madrid

La Liga

19 feb

fredag

18:30

Fiorentina – Spezia Calcio

Serie A

20:45

Cagliari – Torino

Serie A

20 feb

lørdag

15:00

SS Lazio – Sampdoria

Serie A

18:00

Genoa – Hellas Verona

Serie A

20:45

Sassuolo – Bologna FC

Serie A

21 feb

søndag

12:30

Parma – Udinese

Serie A

15:00

AC Milan – Inter

Serie A

17:00

Athletic Bilbao – Villarreal

La Liga

17:00

Atletico Madrid – Ud Levante

La Liga

17:00

FC Barcelona – Cf Cadiz

La Liga

17:00

Real Betis – Cf Getafe

La Liga

17:00

Sd Huesca – Granada Cf

La Liga

17:00

Cf Elche – Sd Eibar

La Liga

17:00

Osasuna – Sevilla

La Liga

17:00

Real Valladolid – Real Madrid

La Liga

17:00

Real Sociedad – Cd Alaves

La Liga

17:00

Valencia – Rc Celta De Vigo

La Liga

18:00

Atalanta – Napoli

Serie A

20:45

Benevento – AS Roma

Serie A

22 feb

mandag

20:45

Juventus – FC Crotone

Serie A

24 feb

onsdag

19:00

FC Barcelona – Cf Elche

La Liga

26 feb

fredag

20:45

Torino – Sassuolo

Serie A

27 feb

lørdag

15:00

Spezia Calcio – Parma

Serie A

18:00

Bologna FC – SS Lazio

Serie A

20:45

Hellas Verona – Juventus

Serie A

28 feb

søndag

12:30

Sampdoria – Atalanta

Serie A

15:00

FC Crotone – Cagliari

Serie A

15:00

Udinese – Fiorentina

Serie A

15:00

Inter – Genoa

Serie A

17:00

Cf Cadiz – Real Betis

La Liga

17:00

Rc Celta De Vigo – Real Valladolid

La Liga

17:00

Cd Alaves – Osasuna

La Liga

17:00

Sd Eibar – Sd Huesca

La Liga

17:00

Cf Getafe – Valencia

La Liga

17:00

Granada Cf – Cf Elche

La Liga

17:00

Ud Levante – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Real Madrid – Real Sociedad

La Liga

17:00

Sevilla – FC Barcelona

La Liga

17:00

Villarreal – Atletico Madrid

La Liga

18:00

Napoli – Benevento

Serie A

20:45

AS Roma – AC Milan

Serie A

3 mar

onsdag

21:45

Cagliari – Bologna FC

Serie A

21:45

Atalanta – FC Crotone

Serie A

21:45

Parma – Inter

Serie A

21:45

Sassuolo – Napoli

Serie A

21:45

Fiorentina – AS Roma

Serie A

21:45

Genoa – Sampdoria

Serie A

21:45

Juventus – Spezia Calcio

Serie A

21:45

SS Lazio – Torino

Serie A

21:45

AC Milan – Udinese

Serie A

21:45

Benevento – Hellas Verona

Serie A

6 mar

lørdag

15:00

Spezia Calcio – Benevento

Serie A

18:00

Udinese – Sassuolo

Serie A

20:45

Juventus – SS Lazio

Serie A

7 mar

søndag

12:30

AS Roma – Genoa

Serie A

15:00

Hellas Verona – AC Milan

Serie A

15:00

Fiorentina – Parma

Serie A

15:00

FC Crotone – Torino

Serie A

17:00

Athletic Bilbao – Granada Cf

La Liga

17:00

Atletico Madrid – Real Madrid

La Liga

17:00

Cf Cadiz – Sd Eibar

La Liga

17:00

Cf Elche – Sevilla

La Liga

17:00

Osasuna – FC Barcelona

La Liga

17:00

Real Betis – Cd Alaves

La Liga

17:00

Real Sociedad – Ud Levante

La Liga

17:00

Real Valladolid – Cf Getafe

La Liga

17:00

Sd Huesca – Rc Celta De Vigo

La Liga

17:00

Valencia – Villarreal

La Liga

18:00

Sampdoria – Cagliari

Serie A

20:45

Napoli – Bologna FC

Serie A

    Annonce
    Annonce
    Annonce
    Annonce