TVsporten.dk TVsporten.dk

Premier League

  • 26 tirs
  • 27 i dag
  • 28 tors
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tirs
  • 3 ons
  • 4 tors
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn

barca i TV og Live Stream

Tag: barca

26 jan

i går, tirsdag

18:45

Metropolitans 92 – Dolomiti Energia Trentino

EuroCup

  • Eurosport Player
  • Discovery+
19:00

Crystal Palace – West Ham United

2-3

Premier League

19:00

Newcastle United – Leeds United

1-2

Premier League

19:00

Real Valladolid – Ud Levante

2-4

Copa del Rey

20:00

Afc Bournemouth – Crawley Town

2-1

FA Cup

20:30

Virtus Bologna – Buducnost VOLI

EuroCup

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:30

Fortuna Düsseldorf – Hamburger SV

0-0

2. Bundesliga

20:45

Club Joventut Badalona – Monaco Basket

EuroCup

  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:45

Inter – AC Milan

2-1

Coppa Italia

  • YouTube
20:45

Ipswich Town – Sunderland

0-1

League One

20:45

Sporting Braga – FC Gil Vicente

1-0

Primeira Liga

21:00

Barcelona Lassa – BC Zenit

Euroleague

21:00

Girona Cf – Villarreal

0-1

Copa del Rey

21:00

Real Betis – Real Sociedad

1-1

Copa del Rey

21:15

West Bromwich Albion – Manchester City

0-5

Premier League

21:15

Southampton FC – Arsenal FC

1-3

Premier League

22:15

Boavista – Sporting Clube de Portugal

0-2

Primeira Liga

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:00

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

02:00

Houston Rockets – Washington Wizards

NBA

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

27 jan

i dag, onsdag

Tidligere udsendelser i dag
05:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships

10:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships

15:00

DR Congo – Chile

VM i håndbold (Placeringskamp)

17:30

Danmark – Egypten

VM i håndbold (Kvartfinale)

17:30

Angola – Marokko

VM i håndbold (Placeringskamp)

17:30

Tunesien – Østrig

VM i håndbold (Placeringskamp)

17:30

Lokomotiv Kuban – Partizan Mobtel

EuroCup

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:30

Dynamo Moscow – CSKA Moskva

KHL

17:45

Atalanta – SS Lazio

Coppa Italia

  • YouTube
18:45

Mornar Bar – Unics Kazan

EuroCup

  • Eurosport Player
  • Discovery+
18:45

Unicaja Malaga – Nanterre

EuroCup

  • Eurosport Player
  • Discovery+
19:00

Burnley FC – Aston Villa

Premier League

19:00

Chelsea FC – Wolverhampton Wanderers

Premier League

19:00

Sevilla – Valencia

Copa del Rey

20:00

Gran Canaria – MoraBanc Andorra

EuroCup

  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:30

Sverige – Qatar

VM i håndbold (Kvartfinale)

  • DR TV
20:30

Spanien – Norge

VM i håndbold (Kvartfinale)

  • DR 1
  • DR TV
20:30

Frankrig – Ungarn

VM i håndbold (Kvartfinale)

20:30

Brighton Hove Albion – Fulham FC

Premier League

20:30

Cedevita Olimpija Ljubljana – Bourg-en-Bresse

EuroCup

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:45

Juventus – S.P.A.L.

Coppa Italia

  • YouTube
20:45

Hibernian FC – Rangers

Scottish Premier League

21:00

FC Lorient – Dijon FCo

Ligue 1

21:00

Real Madrid – Panathinaikos

Euroleague

21:00

Almeria – Osasuna

Copa del Rey

21:00

Rayo Vallecano – FC Barcelona

Copa del Rey

21:15

Everton FC – Leicester City

Premier League

21:15

Manchester United – Sheffield United

Premier League

01:30

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

01:30

Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers

NBA

02:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

28 jan

i morgen, torsdag

05:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships

05:00

Omega Dubai Desert Classic – Runde 1

European Tour

10:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships

12:30

Omega Dubai Desert Classic – Runde 1

European Tour

16:00

Athletic Bilbao – FC Barcelona

Primera Division Femenina

19:00

Cd Artistico Navalcarnero – Granada Cf

Copa del Rey

20:00

Olympiakos Pireus – Barcelona Lassa

Euroleague

21:00

Cd Alcoyano – Athletic Bilbao

Copa del Rey

21:00

Napoli – Spezia Calcio

Coppa Italia

  • YouTube
21:00

Ajax – Willem II

Eredivisie

21:00

Farmers Insurance Open - Runde 1

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:00

Tottenham Hotspur – Liverpool FC

Premier League

01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Miami Heat – Los Angeles Clippers

NBA

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

03:30

A Day at the Drive

ATP (Novak Djokovic - Jannik Sinner)

  • Eurosport Player
  • Discovery+
03:30

Houston Rockets – Portland Trail Blazers

NBA

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

29 jan

fredag

05:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships (Kvartfinaler)

05:30

A Day at the Drive

WTA (Naomi Osaka - Serena Williams)

  • Eurosport Player
  • Discovery+
07:30

A Day at the Drive

WTA (Venus Williams - Irina Begu)

  • Eurosport Player
  • Discovery+
08:30

Omega Dubai Desert Classic – Runde 2

European Tour

09:30

A Day at the Drive

ATP (Rafael Nadal - Dominic Thiem)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
10:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships (Kvartfinaler)

11:30

A Day at the Drive

WTA (Simona Halep - Ashleigh Barty)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:00

Yeni Malatyaspor – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

17:00

Gaziantep – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

17:00

SønderjyskE – Rungsted Seier Capital

Metal Cup (Semifinale)

19:00

ŽRK Budućnost Podgorica – Györi Audi

EHF Champions League kvinder

20:00

Aalborg Pirates – Esbjerg Energy

Metal Cup (Semifinale)

20:00

Alba Berlin – Real Madrid

Euroleague

20:30

Vfb Stuttgart – FSV Mainz 05

Bundesliga

20:45

Torino – Fiorentina

Serie A

21:00

Lyon – Bordeaux

Ligue 1

21:00

Reading FC – Afc Bournemouth

Championship

21:00

Real Valladolid – Sd Huesca

La Liga

21:00

Farmers Insurance Open - Runde 2

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
01:30

New Orleans Pelicans – Milwaukee Bucks

NBA

02:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

04:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships (Semifinaler)

30 jan

lørdag

09:30

Omega Dubai Desert Classic – Runde 3

European Tour

11:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships (Semifinaler)

11:30

Kasimpasa – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

13:00

Hamburger SV – SC Paderborn 07

2. Bundesliga

13:30

VM i Cykelcross

Cykelcross (U23 - Herrer)

13:30

Everton FC – Newcastle United

Premier League

13:30

Norwich City – Middlesbrough FC

Championship

14:00

Sd Eibar – Sevilla

La Liga

14:00

İstanbul Başakşehir – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Alanyaspor – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Toulouse – Clermont Foot

Ligue 2

15:00

Es Troyes Ac – Auxerre

Ligue 2

15:00

Bologna FC – AC Milan

Serie A

15:10

VM i Cykelcross

Cykelcross (Kvinder)

15:30

Borussia Dortmund – FC Augsburg

Bundesliga

15:30

Werder Bremen – Schalke 04

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Hertha Bsc Berlin

Bundesliga

15:30

FC Bayern München – 1899 Hoffenheim

Bundesliga

16:00

Sheffield Wednesday – Preston North End

Championship

16:00

Huddersfield Town – Stoke City

Championship

16:00

Manchester City – Sheffield United

Premier League

16:00

Crystal Palace – Wolverhampton Wanderers

Premier League

16:00

West Bromwich Albion – Fulham FC

Premier League

16:10

Herning-Ikast – Viborg HK

Bambusa Kvindeligaen

16:15

Real Madrid – Ud Levante

La Liga

16:30

Cd Nacional Madeira – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Fenerbahce – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Hsc Montpellier – Rc Lens

Ligue 1

18:00

Sampdoria – Juventus

Serie A

18:30

Arsenal FC – Manchester United

Premier League

18:30

RB Leipzig – Bayer Leverkusen

Bundesliga

18:30

Valencia – Cf Elche

La Liga

19:00

Tondela – Sporting Farense

Primeira Liga

19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

20:30

Reeses Senior Bowl 2021

NFL (College Football All-Star-kamp)

20:45

Inter – Benevento

Serie A

21:00
21:00

Southampton FC – Aston Villa

Premier League

21:00

Farmers Insurance Open - Runde 3

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:00

Villarreal – Real Sociedad

La Liga

21:00

Olympique Marseille – Rennes

Ligue 1

21:30

Portimonense Sc – Boavista

Primeira Liga

01:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

02:30

Boston Celtics – Los Angeles Lakers

NBA

03:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL

31 jan

søndag

07:00

BWF World Tour Finals

Badminton Championships (Finaler)

09:30

Omega Dubai Desert Classic – Finalerunde

European Tour

11:30

Erzurumspor – Ankaragücü

Tyrkisk Super Lig

12:00

FC Barcelona – Real Madrid Femenino

Primera Division Femenina

12:30

Spezia Calcio – Udinese

Serie A

13:00

Chelsea FC – Burnley FC

Premier League

13:00

Nice – Saint Etienne

Ligue 1

13:30

VM i Cykelcross

Cykelcross (U23 - Kvinder)

13:30

Chelsea FC Women – Tottenham

WSL

14:00

Cf Getafe – Cd Alaves

La Liga

14:00

HBC CSKA Moskva – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League kvinder

14:00

Genclerbirligi – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

14:00

Denizlispor – Göztepe

Tyrkisk Super Lig

14:30

Grand Prix La Marseillaise

UCI løb

  • Eurosport Player
  • Discovery+
14:30

Feyenoord – PSV Eindhoven

Eredivisie

15:00

Leicester City – Leeds United

Premier League

15:00

FC Lorient – Paris Saint Germain

Ligue 1

15:00

Atalanta – SS Lazio

Serie A

15:00

Cagliari – Sassuolo

Serie A

15:00

FC Crotone – Genoa

Serie A

15:00

Sco Angers – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Stade Reims

Ligue 1

15:00

Stade Brest – FC Metz

Ligue 1

15:00

Brighton Hove Albion – Tottenham Hotspur

Premier League

15:10

VM i Cykelcross

Cykelcross (Herrer)

15:30

Everton Women – Manchester United Women

WSL

15:30

1. FC Köln – Arminia Bielefeld

Bundesliga

16:00

Vitoria Guimaraes – Maritimo Funchal

Primeira Liga

16:15

Cf Cadiz – Atletico Madrid

La Liga

16:45

Az Alkmaar – Ajax

Eredivisie

17:00

Besiktas Jk – Trabzonspor

Tyrkisk Super Lig

17:00

Lille – Dijon FCo

Ligue 1

17:30

West Ham United – Liverpool FC

Premier League

18:00

Vfl Wolfsburg – SC Freiburg

Bundesliga

18:00

Napoli – Parma

Serie A

18:30

Granada Cf – Rc Celta De Vigo

La Liga

19:00

New York Knicks – Los Angeles Clippers

NBA

19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

20:45

AS Roma – Hellas Verona

Serie A

21:00

Farmers Insurance Open - Finalerunde

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:00

Nantes – As Monaco

Ligue 1

21:00

FC Barcelona – Athletic Bilbao

La Liga

21:30

Denver Nuggets – Utah Jazz

NBA

23:00

Carolina Hurricanes – Dallas Stars

NHL

23:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

01:00

Washington Wizards – Brooklyn Nets

NBA

02:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

1 feb

mandag

17:00

Rk Podravka Vegeta – HBC CSKA Moskva

EHF Champions League kvinder

18:00

Cd Santa Clara – Belenenses

Primeira Liga

20:00

FC Porto – Rio Ave FC

Primeira Liga

20:45

Watford FC – Queens Park Rangers

Championship

20:45

Moreirense FC – Sporting Braga

Primeira Liga

21:00

Real Betis – Osasuna

La Liga

22:30

Sporting Clube de Portugal – Benfica

Primeira Liga

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

03:00

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

2 feb

tirsdag

14:00

Kayserispor – Alanyaspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

Hatayspor – Fenerbahce

Tyrkisk Super Lig

17:00

Rizespor – Kasimpasa

Tyrkisk Super Lig

17:00

Galatasaray – İstanbul Başakşehir

Tyrkisk Super Lig

17:30

Rhein Neckar Löwen – Kadetten Sh Gcz

EHF European League

18:00

Randers FC – AC Horsens

Superliga

18:30

Rot Weiss Essen – Bayer Leverkusen

DFB-Pokal

19:00

Sheffield United – West Bromwich Albion

Premier League

19:00

Wolverhampton Wanderers – Arsenal FC

Premier League

20:00

Auxerre – Toulouse

Ligue 2

20:00

Clermont Foot – Es Troyes Ac

Ligue 2

20:00

Vejle BK – AGF

Superliga

20:45

Sporting CP – Füchse Berlin

EHF European League

20:45

Borussia Dortmund – SC Paderborn 07

DFB-Pokal

21:15

Newcastle United – Crystal Palace

Premier League

21:15

Manchester United – Southampton FC

Premier League

21:15

FC Gil Vicente – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

00:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

02:00

St. Louis Blues – Arizona Coyotes

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes

NHL

02:30

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

3 feb

onsdag

11:30

Sivasspor – Erzurumspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

F Karagümrük – Gaziantep

Tyrkisk Super Lig

15:33

Volta a la Comunitat Valenciana

UCI løb (1. etape)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
17:00

Antalyaspor As – Besiktas Jk

Tyrkisk Super Lig

17:00

Konyaspor – Genclerbirligi

Tyrkisk Super Lig

18:30

Vfl Wolfsburg – Schalke 04

DFB-Pokal

19:00

Fulham FC – Leicester City

Premier League

19:00

Burnley FC – Manchester City

Premier League

20:00

AaB – FC København

Superliga

  • Canal 9
  • Eurosport Player
  • Discovery+
20:30

Leeds United – Everton FC

Premier League

21:15

Aston Villa – West Ham United

Premier League

21:15

Liverpool FC – Brighton Hove Albion

Premier League

23:30

Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings

NHL

4 feb

torsdag

09:00

Saudi International - Runde 1

European Tour

14:00

Göztepe – Yeni Malatyaspor

Tyrkisk Super Lig

15:30

Volta a la Comunitat Valenciana

UCI løb (2. etape)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
16:00

Sporting Farense – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Trabzonspor – Denizlispor

Tyrkisk Super Lig

18:00

FC Midtjylland – SønderjyskE

Superliga

18:45

MOL Pick Szeged – Paris Handball

EHF Champions League

20:00

Belenenses – FC Porto

Primeira Liga

20:00

FC Nordsjælland – Brøndby IF

Superliga

20:45

THW Kiel – Motor Zaporozhye

EHF Champions League

20:45

Telekom Veszprém – FC Barcelona

EHF Champions League

21:00

Tottenham Hotspur – Chelsea FC

Premier League

21:00

Waste Management Phoenix Open - Runde 1

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
22:00

Sporting Braga – Portimonense Sc

Primeira Liga

22:30

Famalicao – Moreirense FC

Primeira Liga

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

5 feb

fredag

09:00

Saudi International - Runde 2

European Tour

15:30

Volta a la Comunitat Valenciana

UCI løb (3. Runde)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
18:00

Rio Ave FC – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

18:30

FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV

2. Bundesliga

19:15

Vfl Wolfsburg – 1. FFC Turbine Potsdam

Frauen-Bundesliga

20:00

Benfica – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

20:00

Maritimo Funchal – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

20:30

Hertha Bsc Berlin – FC Bayern München

Bundesliga

20:45

AC Milan – FC Crotone

Serie A

20:45

Fiorentina – Inter

Serie A

21:00

Cd Alaves – Real Valladolid

La Liga

21:00

Waste Management Phoenix Open - Runde 2

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:15

Swansea City – Norwich City

Championship

22:00

Boavista – FC Gil Vicente

Primeira Liga

22:00

Pacos de Ferreira – Tondela

Primeira Liga

01:00

Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings

NHL

6 feb

lørdag

10:30

Saudi International - Runde 3

European Tour

11:30

Kasimpasa – Hatayspor

Tyrkisk Super Lig

13:00

Herning-Ikast – Vaci NK

EHF Cup Women

14:00

Ud Levante – Granada Cf

La Liga

14:00

İstanbul Başakşehir – F Karagümrük

Tyrkisk Super Lig

14:00

Alanyaspor – Rizespor

Tyrkisk Super Lig

15:00

Sassuolo – Spezia Calcio

Serie A

15:00

Atalanta – Torino

Serie A

16:00

CSM Bucuresti – Team Esbjerg

EHF Champions League kvinder

16:15

Volta a la Comunitat Valenciana

UCI løb (4. etape)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
16:15

Sd Huesca – Real Madrid

La Liga

17:00

Fenerbahce – Galatasaray

Tyrkisk Super Lig

18:00

Juventus – AS Roma

Serie A

18:30

Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln

Bundesliga

18:30

Cf Elche – Villarreal

La Liga

20:45

Genoa – Napoli

Serie A

21:00

Waste Management Phoenix Open - Runde 3

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

21:00

Sevilla – Cf Getafe

La Liga

01:00

Toronto Maple Leafs – Vancouver Canucks

NHL

7 feb

søndag

10:30

Saudi International - Finalerunde

European Tour

11:30

Erzurumspor – Kayserispor

Tyrkisk Super Lig

12:15

Ajax – FC Utrecht

Eredivisie

12:30

Benevento – Sampdoria

Serie A

13:30

SG Flensburg-Handewitt – SC Magdeburg

Bundesliga

14:00

Real Sociedad – Cf Cadiz

La Liga

14:00

Denizlispor – Antalyaspor As

Tyrkisk Super Lig

14:00

Ankaragücü – Sivasspor

Tyrkisk Super Lig

14:00

FC Nordsjælland – Odense BK

Superliga

15:00

Udinese – Hellas Verona

Serie A

16:00

AC Horsens – FC København

Superliga

  • Canal 9
  • Eurosport Player
  • Discovery+
16:00

Odense Håndbold – SCM Ramnicu Valcea

EHF Champions League kvinder

16:15

Volta a la Comunitat Valenciana

UCI løb (5. etape)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • Discovery+
16:15

Athletic Bilbao – Valencia

La Liga

17:00

Rio Ave FC – Tondela

Primeira Liga

17:00

FC Gil Vicente – Sporting Clube de Portugal

Primeira Liga

17:00

Pacos de Ferreira – Portimonense Sc

Primeira Liga

17:00

Sporting Braga – FC Porto

Primeira Liga

17:00

Sporting Farense – Moreirense FC

Primeira Liga

17:00

Belenenses – Vitoria Guimaraes

Primeira Liga

17:00

Maritimo Funchal – Cd Santa Clara

Primeira Liga

17:00

Boavista – Cd Nacional Madeira

Primeira Liga

17:00

Benfica – Famalicao

Primeira Liga

17:00

Besiktas Jk – Konyaspor

Tyrkisk Super Lig

18:00

Parma – Bologna FC

Serie A

18:00

AGF – Lyngby BK

Superliga

18:00

Arminia Bielefeld – Werder Bremen

Bundesliga

18:30

Osasuna – Sd Eibar

La Liga

20:00

Brøndby IF – AaB

Superliga

20:45

SS Lazio – Cagliari

Serie A

21:00

Waste Management Phoenix Open - Finalerunde

PGA

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
  • Discovery+
21:00

Real Betis – FC Barcelona

La Liga

00:30

Tampa Bay Buccaneers – Kansas City Chiefs

NFL

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce