28

Favoritter

ændring Tilføj en favorit ved at klikke på hjertet ved ønskede hold/liga.
Sport
28 Vælg dato
  • Vis alle
  • Am. fodbold
  • Badminton
  • Basket
  • Cykling
  • Fodbold
  • Formel 1
  • Golf
  • Håndbold
  • Ishockey
  • Speedway
  • Tennis
  • Fighting
  • 27 i går
  • 28 i dag
  • 1 ons
  • 2 tors
  • 3 fre
  • 4 lør
  • 5 søn
  • 6 man
  • 7 tirs
  • 8 ons
  • 9 tors
  • 10 fre
  • 11 lør
28 Vælg dato
  • Annons
    • 27 FEB

      i går, mandag

      1. ATP Mexico

        Nordicbet


      2. ATP Dubai

        Nordicbet


      3. Lyngby BK – Esbjerg fB

        Nordicbet


      4. Viborg FF – AGF

        Nordicbet


      5. TM Tønder Håndbold – Randers HH

        Nordicbet


      6. As Bari – Brescia Calcio

        Nordicbet


      7. Fiorentina – Torino

        Nordicbet
        Dplay


      8. Leicester City – Liverpool FC

        Nordicbet
        Viasat Ultra HDDplay


      9. WTA – Acapulco

        Nordicbet


      10. ATP Mexico

        Nordicbet


      11. Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks

        Nordicbet


      12. New York Knicks – Toronto Raptors

        Nordicbet


      13. Philadelphia 76ers – Golden State Warriors

        Nordicbet


      14. New Jersey Devils – Montreal Canadiens

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      15. New Jersey Devils – Montreal Canadiens

        Nordicbet


      16. New Jersey Devils – Montreal Canadiens

        Nordicbet


      17. Boston Celtics – Atlanta Hawks

        Nordicbet


      18. Dallas Mavericks – Miami Heat

        Nordicbet


      19. Houston Rockets – Indiana Pacers

        Nordicbet


      20. Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves

        Nordicbet


    • 28 FEB

      i dag, tirsdag

      1. Tidligere udsendelser i dag
      2. ATP Dubai

        Nordicbet


      3. World tour 500 Dubai

        Nordicbet


      4. Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld

        Nordicbet

        (Kvartfinale)
      5. Aalborg Pirates – Frederikshavn White Hawks

        Nordicbet


      6. Real Sociedad – Sd Eibar

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      7. Sportfreunde Lotte – Borussia Dortmund

        Nordicbet

        (Kvartfinale)
      8. Brighton Hove Albion – Newcastle United

        Nordicbet


      9. Juventus – Napoli

        Nordicbet

        (Semifinale 1:2) · Nordicbet  - | - | -
      10. Malaga – Real Betis

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      11. Valencia – Leganes Cd

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      12. WTA – Acapulco

        Nordicbet


      13. ATP Mexico

        Nordicbet


      14. Washington Wizards – Golden State Warriors

        Nordicbet


      15. Boston Bruins – Arizona Coyotes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      16. Buffalo Sabres – Nashville Predators

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      17. Philadelphia Flyers – Colorado Avalanche

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      18. Detroit Pistons – Portland Trail Blazers

        Nordicbet


      19. Florida Panthers – Carolina Hurricanes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      20. Chicago Bulls – Denver Nuggets

        Nordicbet


      21. Memphis Grizzlies – Phoenix Suns

        Nordicbet


      22. Oklahoma City Thunder – Utah Jazz

        Nordicbet


      23. St. Louis Blues – Edmonton Oilers

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
      24. Winnipeg Jets – Minnesota Wild

        Nordicbet

        (Xtra NHL 6)
      25. Dallas Stars – Pittsburgh Penguins

        Nordicbet

        (Xtra NHL 7)
      26. Calgary Flames – Los Angeles Kings

        Nordicbet

        (Xtra NHL 8)
      27. Los Angeles Lakers – Charlotte Hornets

        Nordicbet


    • 1 MAR

      i morgen, onsdag

      1. ATP World Tour – Dubai

        Nordicbet


      2. G.P. Samyn

        Nordicbet
        Dplay


      3. World tour 500 Dubai

        Nordicbet


      4. SK Aarhus – København Håndbold

        Nordicbet


      5. Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach

        Nordicbet

        (Kvartfinale)
      6. Sverige – Australien

        Nordicbet

        (Algarve Cup)
      7. Osasuna – Villarreal

        Nordicbet
        Dplay


      8. FC Barcelona – Sporting Gijon

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      9. B 93 København – FC København

        Nordicbet


      10. SC Magdeburg – THW Kiel

        Nordicbet


      11. Bjerringbro-Silkeborg – Skjern Håndbold

        Nordicbet


      12. FC Bayern München – Schalke 04

        Nordicbet

        (Kvartfinale)
      13. Manchester City – Huddersfield Town

        Nordicbet
        Dplay


      14. SS Lazio – AS Roma

        Nordicbet

        (Semifinale, 1. kamp)
      15. Rc Celta De Vigo – Espanyol

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      16. Real Madrid – Union Deportiva Las Palmas

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      17. Granada Cf – Cd Alaves

        Nordicbet
        Dplay

         · Nordicbet  - | - | -
      18. WTA – Acapulco

        Nordicbet


      19. ATP World Tour – Mexico

        Nordicbet


      20. Orlando Magic – New York Knicks

        Nordicbet


      21. Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes

        Nordicbet


      22. Atlanta Hawks – Dallas Mavericks

        Nordicbet


      23. Miami Heat – Philadelphia 76ers

        Nordicbet


      24. Toronto Raptors – Washington Wizards

        Nordicbet


      25. Boston Celtics – Cleveland Cavaliers

        Nordicbet


      26. Milwaukee Bucks – Denver Nuggets

        Nordicbet


      27. New Orleans Pelicans – Detroit Pistons

        Nordicbet


      28. San Antonio Spurs – Indiana Pacers

        Nordicbet


      29. Utah Jazz – Minnesota Timberwolves

        Nordicbet


      30. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


      31. Los Angeles Clippers – Houston Rockets

        Nordicbet


      32. Sacramento Kings – Brooklyn Nets

        Nordicbet


    • 2 MAR

      torsdag

      1. World Tour 500 – Mexico

        Nordicbet


      2. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


      3. WTA – Kuala Lumpur

        Nordicbet


      4. Tshwane Open

        Nordicbet


      5. World Tour 500 – Dubai

        Nordicbet


      6. Svendborg Rabbits – Hørsholm 79ers

        Nordicbet


      7. Celje – Rhein Neckar Löwen

        Nordicbet


      8. AaB – Silkeborg IF

        Nordicbet


      9. WGC – Mexico Championship

        Nordicbet


      10. Kadetten Sh Gcz – Telekom Veszprem

        Nordicbet


      11. SønderjyskE HK – Århus Håndbold

        Nordicbet


      12. Deportivo La Coruna – Atletico Madrid

        Nordicbet


      13. Sevilla – Athletic Bilbao

        Nordicbet
        Dplay


      14. WTA – Acapulco

        Nordicbet


      15. World Tour 500 – Mexico

        Nordicbet


      16. Buffalo Sabres – Arizona Coyotes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      17. Philadelphia Flyers – Florida Panthers

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      18. Washington Capitals – New Jersey Devils

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      19. Columbus Blue Jackets – Minnesota Wild

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      20. Ottawa Senators – Colorado Avalanche

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
      21. Chicago Bulls – Golden State Warriors

        Nordicbet


      22. Dallas Stars – New York Islanders

        Nordicbet

        (Xtra NHL 6)
      23. Phoenix Suns – Charlotte Hornets

        Nordicbet


      24. Chicago Bulls – Golden State Warriors

        Nordicbet


      25. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


      26. Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder

        Nordicbet


    • 3 MAR

      fredag

      1. World Tour 500 – Mexico

        Nordicbet


      2. WTA – Kuala Lumpur

        Nordicbet


      3. Tshwane Open

        Nordicbet


      4. World Tour 500 – Dubai

        Nordicbet


      5. Esbjerg fB – Viborg FF

        Nordicbet


      6. Darussafaka – Panathinaikos

        Nordicbet


      7. Kamp ikke fastlagt

        Nordicbet

        (Kvartfinale)
      8. Sverige – Kina

        Nordicbet

        (Algarve Cup)
      9. WGC – Mexico Championship

        Nordicbet


      10. FC Midtjylland – Lyngby BK

        Nordicbet
        Dplay


      11. FC Augsburg – RB Leipzig

        Nordicbet
        Dplay


      12. Birmingham City – Leeds United

        Nordicbet


      13. Real Betis – Real Sociedad

        Nordicbet
        Dplay


      14. Bordeaux – Lyon

        Nordicbet


      15. Barcelona – Cska Moskva

        Nordicbet


      16. Acapulco, semifinale

        Nordicbet


      17. World Tour 500 – Mexico

        Nordicbet


      18. Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

        Nordicbet


      19. Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      20. Winnipeg Jets – St. Louis Blues

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      21. Acapulco, semifinale

        Nordicbet


      22. Calgary Flames – Detroit Red Wings

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      23. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


    • 4 MAR

      lørdag

      1. New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs

        Nordicbet


      2. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


      3. WTA – Kuala Lumpur

        Nordicbet


      4. Tshwane Open

        Nordicbet


      5. Leganes Cd – Granada Cf

        Nordicbet
        Dplay


      6. Manchester United – Afc Bournemouth

        Nordicbet
        Dplay


      7. Strade Bianche

        Nordicbet
        Dplay


      8. Grundfos Tatabánya – KIF Kolding

        Nordicbet


      9. AS Roma – Napoli

        Nordicbet
        Dplay


      10. Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen

        Nordicbet
        Dplay


      11. German Open

        Nordicbet


      12. Leicester City – Hull City

        Nordicbet
        Dplay


      13. AGF – SønderjyskE

        Nordicbet


      14. Skanderborg Håndbold – Team Tvis Holstebro

        Nordicbet


      15. Sd Eibar – Real Madrid

        Nordicbet
        Dplay


      16. World Tour 500 – Dubai

        Nordicbet

        (Finale)
      17. SG Flensburg-Handewitt – Bjerringbro-Silkeborg

        Nordicbet


      18. WGC – Mexico Championship

        Nordicbet


      19. Kristianstad – Vive Tauron Kielce

        Nordicbet


      20. Villarreal – Espanyol

        Nordicbet
        Dplay


      21. Borussia Mönchengladbach – Schalke 04

        Nordicbet
        Dplay


      22. Liverpool FC – Arsenal FC

        Nordicbet
        Viasat Ultra HDDplay


      23. FC Midtjylland – Larvik Hk

        Nordicbet


      24. Huddersfield Town – Newcastle United

        Nordicbet


      25. Linense – Novorizontino

        Nordicbet


      26. HC Midtjylland – Frisch Auf Göppingen

        Nordicbet


      27. AC Milan – Chievo

        Nordicbet
        Dplay


      28. FC Barcelona – Rc Celta De Vigo

        Nordicbet
        Dplay

        (Viasat Ultra HD)
      29. Los Angeles Galaxy – FC Dallas

        Nordicbet
        Dplay


      30. Corinthians – Santos

        Nordicbet


      31. Acapulco, finale

        Nordicbet


      32. Florida Panthers – Dallas Stars

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      33. Winnipeg Jets – Colorado Avalanche

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      34. Boston Bruins – New Jersey Devils

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      35. Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      36. Washington Capitals – Philadelphia Flyers

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
      37. Nashville Predators – Chicago Blackhawks

        Nordicbet

        (Xtra NHL 6)
      38. Chicago Bulls – Los Angeles Clippers

        Nordicbet


      39. World Tour 500 – Mexico

        Nordicbet

        (Finale)
      40. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


    • 5 MAR

      søndag

      1. HSBC Womens Champions

        Nordicbet


      2. Tshwane Open – Finalen

        Nordicbet


      3. Sporting Gijon – Deportivo La Coruna

        Nordicbet
        Dplay


      4. Atalanta – Fiorentina

        Nordicbet
        Dplay


      5. Silkeborg IF – Randers FC

        Nordicbet
        Dplay


      6. German Open

        Nordicbet


      7. Hobro IK – FC Helsingør

        Nordicbet


      8. Tottenham Hotspur – Everton FC

        Nordicbet
        Dplay


      9. Udinese – Juventus

        Nordicbet
        Dplay


      10. Berlin – Rhein Neckar

        Nordicbet


      11. Paris-Nice

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      12. Eintracht Frankfurt – SC Freiburg

        Nordicbet
        Dplay


      13. FC København – AC Horsens

        Nordicbet
        Dplay


      14. Atletico Madrid – Valencia

        Nordicbet
        Dplay


      15. Sunderland – Manchester City

        Nordicbet
        Dplay


      16. Györ – Team Esbjerg

        Nordicbet


      17. Hamburger SV – Hertha Bsc Berlin

        Nordicbet
        Dplay


      18. Brøndby IF – FC Nordsjælland

        Nordicbet


      19. WGC – Mexico Championship – Finalen

        Nordicbet


      20. Orlen Wisla Plock – Paris Saint Germain

        Nordicbet


      21. Kamp ikke fastlagt

        Nordicbet


      22. THW Kiel – Barcelona Lassa

        Nordicbet


      23. Sao Paulo – Santo Andre

        Nordicbet


      24. Athletic Bilbao – Malaga

        Nordicbet
        Dplay


      25. As Monaco – Nantes

        Nordicbet


      26. New York Knicks – Golden State Warriors

        Nordicbet


      27. Ituano – Ponte Preta

        Nordicbet


      28. New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      29. Orlando City SC – New York City FC

        Nordicbet
        Dplay


      30. Minnesota Wild – San Jose Sharks

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      31. Anaheim Ducks – Vancouver Canucks

        Nordicbet


      32. Arizona Coyotes – Carolina Hurricanes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
    • 6 MAR

      mandag

      1. Paris-Nice, 2. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      2. Sverige – Holland

        Nordicbet

        (Algarve cup)
      3. Odense BK – AaB

        Nordicbet


      4. Ribe-Esbjerg HH – Aalborg Håndbold

        Nordicbet


      5. Cd Alaves – Sevilla

        Nordicbet
        Dplay


      6. West Ham United – Chelsea FC

        Nordicbet
        Dplay


      7. Ottawa Senators – Boston Bruins

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      8. Washington Capitals – Dallas Stars

        Nordicbet


      9. Winnipeg Jets – San Jose Sharks

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      10. Los Angeles Clippers – Boston Celtics

        Nordicbet


    • 7 MAR

      tirsdag

      1. CSKA Moskva – Benfica

        Nordicbet


      2. Paris-Nice, 3. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      3. FC Salzburg – Atlético de Madrid

        Nordicbet


      4. FC Barcelona – FC Porto

        Nordicbet


      5. TM Tønder Håndbold – SønderjyskE HK

        Nordicbet


      6. Arsenal FC – FC Bayern München

        Nordicbet
        Viasat Ultra HD

        (1/8 finale, 2. kamp (1-5))
      7. Napoli – Real Madrid

        Nordicbet

        (1/8 finale, 2. kamp (1-3))
      8. Columbus Blue Jackets – New Jersey Devils

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      9. Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      10. Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

        Nordicbet


      11. Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers

        Nordicbet


      12. Minnesota Wild – St. Louis Blues

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      13. Colorado Avalanche – Carolina Hurricanes

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      14. Edmonton Oilers – New York Islanders

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
      15. Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

        Nordicbet

        (Xtra NHL 6)
      16. Anaheim Ducks – Nashville Predators

        Nordicbet

        (Xtra NHL 7)
    • 8 MAR

      onsdag

      1. 1. etape – Tirreno Adriatico

        Nordicbet
        Dplay


      2. Paris-Nice, 4. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      3. Real Madrid – Ajax Amsterdam

        Nordicbet


      4. BK Marienlyst – Brøndby IF

        Nordicbet


      5. Team Tvis Holstebro – Bjerringbro-Silkeborg

        Nordicbet


      6. Flensburg-Handewitt – Kadetten Schaffhausen

        Nordicbet


      7. Kiel – Gummersbach

        Nordicbet


      8. FC København – Ajax

        Nordicbet
        Dplay

        (1. kamp)
      9. GOG Håndbold – KIF Kolding

        Nordicbet


      10. FC Barcelona – Paris Saint Germain

        Nordicbet

        (1/8 finale, 2. kamp (0-4))
      11. Borussia Dortmund – Benfica Lissabon

        Nordicbet

        (1/8 finale, 2. kamp (0-1))
      12. Rhein-Neckar Löwen – Pick Szeged

        Nordicbet


      13. WTA – Indian Wells

        Nordicbet


      14. Winnipeg Jets – Pittsburgh Penguins

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      15. Winnipeg Jets – Pittsburgh Penguins

        Nordicbet


      16. Golden State Warriors – Boston Celtics

        Nordicbet


    • 9 MAR

      torsdag

      1. Hero Indian Open

        Nordicbet


      2. Hero Indian Open

        Nordicbet


      3. Valspar Championship

        Nordicbet


      4. All England

        Nordicbet


      5. 2. etape – Tirreno Adriatico

        Nordicbet
        Dplay


      6. Paris-Nice, 5. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      7. All England

        Nordicbet


      8. Bakken Bears – Svendborg Rabbits

        Nordicbet


      9. Fk Rostov – Manchester United

        Nordicbet
        Dplay

        (1. kamp)
      10. APOEL FC – Rsc Anderlecht

        Nordicbet
        Dplay

        (1/8 finale, 1. kamp)
      11. FC København – Ajax

        Nordicbet
        Dplay

        (1/8 finale, 1. kamp)
      12. HC PPD Zagreb – RK Ceilj Pivovarna Lasko

        Nordicbet


      13. Valspar Championship

        Nordicbet


      14. BNP Paribas Open – Indian Wells

        Nordicbet


      15. Århus Håndbold – Skanderborg Håndbold

        Nordicbet


      16. Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach

        Nordicbet
        Dplay

        (1/8 finale, 1. kamp)
      17. Lyon – AS Roma

        Nordicbet
        Dplay

        (1/8 finale, 1. kamp)
      18. WTA – Indian Wells

        Nordicbet


      19. Toronto Maple Leafs – Philadelphia Flyers

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      20. Chicago Blackhawks – Anaheim Ducks

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      21. Colorado Avalanche – New Jersey Devils

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      22. Calgary Flames – Montreal Canadiens

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      23. Arizona Coyotes – Ottawa Senators

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
      24. Vancouver Canucks – New York Islanders

        Nordicbet

        (Xtra NHL 6)
    • 10 MAR

      fredag

      1. BNP Paribas Open – Indian Wells

        Nordicbet


      2. Hero Indian Open

        Nordicbet


      3. Valspar Championship

        Nordicbet


      4. Tirreno Adriatico, 3. etape

        Nordicbet
        Dplay


      5. Paris-Nice, 6. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      6. All England

        Nordicbet


      7. Randers FC – AGF

        Nordicbet


      8. Valspar Championship

        Nordicbet


      9. FC Nordsjælland – Silkeborg IF

        Nordicbet


      10. Bayer Leverkusen – Werder Bremen

        Nordicbet
        Dplay


      11. Juventus – AC Milan

        Nordicbet
        Dplay


      12. WTA – Indian Wells

        Nordicbet


      13. BNP Paribas Open – Indian Wells

        Nordicbet


      14. Columbus Blue Jackets – Buffalo Sabres

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      15. Columbus Blue Jackets – Buffalo Sabres

        Nordicbet


      16. Florida Panthers – Minnesota Wild

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      17. Edmonton Oilers – Pittsburgh Penguins

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
    • 11 MAR

      lørdag

      1. BNP Paribas Open – Indian Wells

        Nordicbet


      2. Hero Indian Open

        Nordicbet


      3. Valencia – Sporting Gijon

        Nordicbet
        Dplay


      4. All England

        Nordicbet


      5. Middlesbrough FC – Huddersfield/Manchester City

        Nordicbet
        Dplay

        (Kvartfinale)
      6. Tirreno Adriatico

        Nordicbet
        Dplay


      7. Paris-Nice, 7. etape

        Nordicbet
        Dplay

        Paris-Nice
      8. Hertha Bsc Berlin – Borussia Dortmund

        Nordicbet
        Dplay


      9. Hertha Bsc Berlin – Borussia Dortmund

        Nordicbet
        Dplay


      10. Lyngby BK – Viborg FF

        Nordicbet


      11. Sevilla – Leganes Cd

        Nordicbet
        Dplay


      12. Krim – FC Midtjylland

        Nordicbet


      13. Malaga – Cd Alaves

        Nordicbet
        Dplay


      14. FC Ingolstadt 04 – 1. FC Köln

        Nordicbet
        Dplay


      15. Arsenal FC – Lincoln City

        Nordicbet
        Dplay

        (Kvartfinale)
      16. Valspar Championship

        Nordicbet


      17. KIF Kolding – Grundfos

        Nordicbet


      18. FC Barcelona – Orlen Wisla Plock

        Nordicbet


      19. WTA – Indian Wells

        Nordicbet


      20. Genoa – Sampdoria

        Nordicbet
        Dplay


      21. BNP Paribas Open – Indian Wells

        Nordicbet


      22. Buffalo Sabres – Columbus Blue Jackets

        Nordicbet

        (Xtra NHL 1)
      23. Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs

        Nordicbet

        (Xtra NHL 2)
      24. Colorado Avalanche – Ottawa Senators

        Nordicbet

        (Xtra NHL 3)
      25. Winnipeg Jets – Calgary Flames

        Nordicbet


      26. St. Louis Blues – New York Islanders

        Nordicbet

        (Xtra NHL 4)
      27. Arizona Coyotes – New Jersey Devils

        Nordicbet

        (Xtra NHL 5)
    Der er ingen udsendelser for det aktuelle udvalg